Zpátky do plavek!

Dnes nebudu mluvit o tom, jak zhubnout do plavek. To se ostatně můžete dočíst také zde. Budu dnes mluvit o nás, o ženách a o tom jak se mít ráda se vším, co k nám patří. To je totiž ten první krok k tomu být třeba i štíhlejší, i když si asi nyní možná ťukáte na čelo a myslíte si své.

já v roce 211

Budu vám vyprávět jeden příběh, díky kterému jsem nejen dospěla k tomuto názoru, ale na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že to tak opravdu je.

Ležela jsem na dece u vody a rozhlížela se okolo sebe. Viděla jsem mnoho maminek, ale i slečen chodit ve dvoudílných či jednodílných plavkách. Některé ale také měly přes sebe dané triko, či byly celé oblečené a věřím, že mnoho dalších žen, či slečen bylo doma, neboť k vodě do plavek by je nikdo ani heverem nedostal.

Vzpomněla jsem si na sebe před 11 lety. Měla jsem 95 kilo a při představě šatů, či kraťas na své velké postavě se mi dělalo zle a chtělo se mi plakat a to jsem se ani nemusela vidět v zrcadle, nebylo potřeba, měla jsem už jasno!

Jsem tlustá a hnusná úplně ve všem!!!

tenkrát jsem ještě netušila, že to byla má objednávka jak nebýt šŤastná ve svém těle.

… A tady to stopnu!

Teď už vím, co jsem tenkrát nevěděla. To, že se mohu líbit sama sobě hned. Můžu se mít ráda i s těmi kily navíc, však jsou také moje, je to kus mého těla, které pro mne ve dne v noci pracuje na 100% tak, abych mohla ráno vstát, pracovat s radostí, jít s kamarádkou na kávu, s dětmi na hřiště, radovat se z toho, že jsem zdravá a mohu se hýbat.

Nemusím čekat na to až budu vážit 80, 70, 60, 50 kilo abych si připadala okouzlující, přitažlivá a měla se ráda. I 90 kilo se dá nosit s grácií a noblesou, když se máte ráda! A ano, opravdu znám i takové ženy, které nemají míry 90 – 60 – 90 a přesto jsou krásné a své tělo nosí s noblesou a srší z nich sex-appeal na kilometry daleko. Je to proto, že se přijaly se vším všudy.

Tím neříkám, že se máte na vše vyprdnout, jíst hranolky s hamburgerem, zapíjet to Coca-Colou a nic pro sebe nedělat. To ne, přijetí určitě nespočívá v přejídání a nekvalitní stravě. ( I když pro jednou se také nic nestane).

Tím chci říct jen to, že neznamená, že když neodpovídáte tabulkám a nevypadáte zrovna jako topmodelka, že nemáte právo nosit šaty, či sukně, nebo kraťasy a jít v létě v plavkách k vodě. I tak můžete být krásná a šťastná ve svém vlastním těle. Pokud si totiž věříme, můžeme vypadat v šatech stejně krásně jako modelka…

Vnitřní krása, kterou si dovolíme cítit uvnitř se přenese i ven a tak budeme vyzařovat to samé co modelka, když se prochází po molu.

zkuste se porozhlédnout po okolí zda potkáte nějakou takovou ženu a zkuste si ten obraz uchovat a vzpomeňte si na něj až půjdete příště někam ven.

Viděla jsem už pár takových žen, které uměly své tělo nosit s noblesou, usmívaly se a vypadaly moc spokojeně a opravdu jim to slušelo, byly krásné! Dostaly svou vnitřní krásu ven na odiv ostatním. A tak si mohly užívat léto se vším všudy. Nosit šaty, v létě ležet v plavkách u vody a užívat si tak slunce, teplo, vodu, přátele, rodinu, či jen samu sebe.

Víte že v létě můžete načerpat nejvíce vitamínu D ze slunce, který čerpáme právě přes kůži a že díky němu pak můžeme být nejen zdravější, ale i šťastnější. Díky vystavení slunci můžeme zvýšit nejen hladinu vitamínu D, ale také vyrovnat hormonální rovnováhu v našem těle.

hormony jsou chemičtí poslové, kteří řídí chod našeho těla. Tedy to, jak se cítíme i vypadáme.
já v roce 2018 a v roce 2020

To je také jediný rozdíl, mezi těmito ženami a vůbec v tom nehraje roly to jak vypadám, nebo kolik vážím. Pokud se totiž přijmu taková jaká jsem, se vším, co ke mne patří a přijmu to s láskou… MOHOU SE ZAČÍT DÍT ZÁZRAKY.

A jaké?

Můžeš třeba zhubnout, jako se to stalo mne. Uzdravíš své tělo a duši a hlavně… Budeš žít tak, aby žít za to stálo!

A jak na to, aby ses cítila dobře ve svém těle a měla ses ráda taková jaká jsi? Mám pro tebe pár tipů, které pomohly mne a kterými se řídím dodnes:

 1. Každý den si stoupni před zrcadlo a usměj se na sebe. Najdi na svém těle něco co se ti líbí a pochval se. V ten daný okamžik mysli jen na tu danou věc, která se ti na tobě líbí. Nehledej zápory. Pokud s tím budeš mít zpočátku problémy nevadí, můžeš si zavřít oči. Věřím, že postupně se to bude zlepšovat a po čase budeš toto cvičení opakovat s lehkostí… Budeš se na sebe usmívat a chválit se za vše co k tobě patří.
 2. Při nákupech v obchodě nesleduj ostatní ženy či dívky, každá žena je unikát a každé ženě sluší něco jiného. V dnešní době je opravdu veliký výběr oblečení a tak dozajista i ty najdeš nějaký exkluzivní kousek v kterém budeš moci zazářit u vody, či kdekoliv jinde.
 3. Vybírej si vhodnou velikost oblečení. Je hloupost si oblékat o číslo menší velikost (tu cedulku stejně nikdo nevidí) aby jsi se v tu danou chvíli cítila lépe, když pak dané oblečení nebudeš nosit, protože se v něm nebudeš cítit dobře. Pokud si nejsi jista svou velikostí, nech si poradit přímo v obchodě.
 4. Obklopuj se lidmi, kteří tě mají rádi za to jaká jsi, nehaní tě slovy, ani tě neponižují. Dodávají ti sílu a dokáží tě podpořit.
 5. Nevnímej pohledy ostatních lidí ať jsou jakékoliv. Je to jen jejich pohled na svět = jejich norma, ne tvá. Nikdo nechodí v tvých „botách“, a tak tě nemá právo ani soudit.
 6. Užívej si života se vším všudy. Měj radost z každého dne, z toho že prší, protože budou krásnější lesy a kytky. Z toho že svítí slunce, které ti dodá vitamín D a dobrou náladu. Nauč se mít radost z maličkostí, i to ti může postupem času změnit celý tvůj život, neboť přenastavíš svou mysl.

Šťastná můžeš být už tady a teď! Přeji ti krásné léto a neviděnou třeba někde u vody. 🙂

Jmenuji se Danka Hejdová a jsem průvodkyní žen za lepším životem. Pomocí Hormonální jógové terapie a ostatních technik ukazuji ženám, jak žít život v radosti a ve zdraví. Žít tak, aby žít za to stálo.

Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na Facebooku :)
 • This error message is only visible to WordPress admins

  Error: No feed with the ID 1 found.

  Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.