Cesta mojí duše-Musela jsem dozrát!

Musela jsem dozrát do bodu, kdy jsem si dovolila sdílet se světem skutečnost, jaká jsem. Co mne formuje. A připustit, že nejsem sama na to, pomáhat celému světu!

já v dětsví

Už jako malá holka jsem měla zvláštní zážitky, kdy jsem v posteli cítila, jak někdo dosedá na mé nohy a já si uvědomovala tu tíži…

Bála jsem se a prosila všechny duše, ať odejdou, že chci být sama. Ano, cítila jsem nejen fyzicky, ale i psychicky v prostoru další duše… Tehdy jsem ještě netušila, že to byla má zesnulá babička, která mi přišla říct, že mě jednou čekají velké věci a někdy to bude tak těžké, že budu mít strach, že to nerozchodím.

Několikrát za život jsem se byla podívat nahoře, viděla jsem, jak se duše rodí, jak si vybírá svůj úkol i své rodiče, ale vždy jsem si říkala, že to tak není a že jsou to jen mé myšlenky a sny probíhající v mysli. Já jsem přece normální, to, co vidím a slyším, je hloupost. Veřejně jsem o tom nikde moc nemluvila, jen s mými nejbližšími, aby mne uklidnili.

Potřebovala jsem se ujistit, že jsem normální!

Těchto a jiných situací jsem zažívala spousty, ale vždy se mi to povedlo přejít, jako že nic. Pokračovala jsem dál po své cestě… Jenže když má duše něco v plánu, snaží se toho dostát. Do života mi chodily výzvy, u nichž jsem si myslela, že je nezvládnu.

Já to tu nedám! Několikrát za život jsem to chtěla vzdát a zmizet ze světa…

když se mozek pere o své místo s duší…

Má duše však byla vždy silnější a hlas mého anděla vždy hlasitější. Navíc jsem měla velkého pomocníka, mou nenarozenou dcerku, která mne provázela životem a zároveň mě připravovala na mou práci zde na zemi. 

Poprvé jsem se s její duší setkala v 18 letech, kdy za mnou přišla a já vyprávěla tenkrát mamince, že cítím, že na mne někde nahoře čeká holčička a cítila jsem to každou svou buňkou, byl to takový pocit, jako když držíte v ruce cokoliv hmotného a víte, že to máte.

Díky naslouchání jsem absolvovala různé kurzy jógy, navštěvovala kartářky, léčitele, věnovala se přes 12 let osobnostnímu rozvoji. To mi postupně pomohlo vrátit se sama k sobě. Vnímat se jako celistvá a spokojená bytost a radovat se ze svého života.

Začala jsem vyučovat jógu, ale vnitřně jsem cítila, že to není ono, to není cesta mojí duše!

s dcerou Danulkou

Vnímala jsem svůj vnitřní hlas a na 100 % věděla, že se mnou mluví má dcerka a že mě vede. Pamatuji si den, kdy jsem přijela z práce a vystoupila z auta a Danulka mi řekla: „Až dokončíš kurz Hormonální jógové terapie, přijdu, budeš připravená.“

A tak se také stalo. Po dvou měsících dokončeného vzdělání a úspěšném složení zkoušek jsem otěhotněla. Věděla jsem, že už můžu, jsem připravená. Cítila jsem a viděla i den, kdy se na mě Danuška nad postelí podívala a vstoupila do mne, cítila jsem tu nekonečnou lásku a po tváři mi stékaly slzy.

Nedočkavě jsem běžela ke gynekologovi a těšila se až mi vše potvrdí, to se však nestalo!

Doktor mi oznámil, že mám cystu a mám přijít znovu za měsíc. Z ordinace jsem odcházela jako opařená, nechápala jsem. Jaká cysta? Vždyť jsem ji viděla, cítila jsem její duši! Má hlava opět uvěřila a převzala velení, duše šla do ústraní. Ale ne na dlouho. Doma jsem plakala a slyšela, že je vše v pořádku. „Důvěřuj, jen ty víš, co je s tebou v pořádku a co ne,“ uklidnila jsem se a věřila své duši. Po měsíci jsem šla na kontrolu a doktor potvrdil mé těhotenství. V tu chvíli jsem se jen pousmála. Já už to dávno věděla.

Po narození dcerky jsem zažívala krásné chvíle, došlo k mému uzavření kruhu učení a já věděla, že jsem připravená předávat vše, co jsem se na své cestě naučila. Začala jsem tvořit kurzy Hormonální jógové terapie, které vedu s velkou láskou dodnes a ve kterých předávám i kus sebe a to, v co věřím.

V červenci nastal velký zlom.

To když mě navždy opustil můj milovaný tatínek. Dva měsíce jsem byla úplně mimo. Do života mě opět vrátila hormonální terapie, ale stalo se ještě něco pro mne velice zásadního. Když tatínek odešel ze svého těla a začala mě navštěvovat jeho duše, zařekla jsem se, že tuto tenkou bránu mezi ním a mnou už nikdy nezavřu. Chtěla jsem s ním zůstat ve spojení napořád.

S tatínkem kdy mne vedl k oltáři, jak jsem si vždy přála a doteď jsem vděčná že mohl!

Bylo mi jasné, že lidí, kteří chtějí slyšet to kouzelné slůvko, MÁM TĚ RÁD, i když z jiného břehu je spousty a tak jsem otevřela svou náruč i srdce všem ostatním.

Časem, ani nevím, kdy a jak to přesně začalo, ke mně začaly přicházet ženy, které se chtěly rozloučit nebo chtěly pomoci na své cestě životem. Vždy jsem jim řekla, co ke mně přicházelo, co cítím, vidím, slyším, začaly se vracet a předávat kontakt dál se slovy, že jsem jim změnila život, že je již netrápí jejich život, znovu našly samy sebe, měly možnost se rozloučit …

Jednou jsem uspávala Danulku, když mi její duše řekla: „Jsi připravená.“ Nechápala jsem. Celou dobu jsem si myslela, že mě připravovala na ni.

Budu zářit i pro tebe!

Ale ona mě společně s mým andělem připravovala na to, že jednou budu pomáhat. Nejen hormonální terapií. Velice brzy jsem pochopila… začaly si ke mně hledat cestu nejen duše pozemské, ale i ty, co již překročily druhý břeh.

Trvalo mi přesně rok, než jsem s tímto vyšla veřejně ven, a i když ve mně někdy dřímá malá dušička a mám strach, že budu zavržena či nepřijata, vím, že nastal čas!

Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
 1. Markéta Kopecká napsal:

  Milá Danko,
  chtěla bych Ti tímto psaním poděkovat za čas, který jsi mi věnovala, za péči a trpělivost.
  První samostatné cvičení HJT mi zabralo 2,5 hodiny, tápala jsem, počítala nádechy, výdechy, jejich počet.. říkala jsem si, že bude lepší cvičení vidět, pochopení přijde snáz.
  Požádala jsem Tě o individuální lekci, nejprve rozehřívací, pak polovinu hlavní sestavy. Stačilo mi tě jedenkrát vidět s výkladem a hned jsem pochopila smysl každého pohybu, dechy, soulad celého těla. Za to Ti moc děkuji. I když jsem úplně na začátku, po pár cvičení jsem cítila příval „života“, energie a něčeho nového.. Nějak jsem věděla a vím, že je to ono. S láskou, Markéta

 2. Katarína napsal:

  Dobrý deň p. Danka,
  Keď sa mi objavilo vaše vídeo na Facebooku, a hovorili ste o duši , hneď som sa započúvala. Prečítala som si Váš príbeh a hned som vedela že možno u Vás najdem odpoved na moje otázky. Nevedela som ako by som Vám mohla napísať , ale ked som sa prihlásila na vašu stránku tak som našla kde Vám napísať. Je toho veľa čo by som s vami rada zdieľala, ale nechcem to tu všetko písať, radšej by som sa s vami porozprávala, osobné stretnutie to by bol asi problém lebo ja bývam na slovensku. Možno by bolo dobre absolvovať terapiu pohľadenie duše, to by som veľmi rada. prosím napíšte mi, ako by sme to mohli vyriešiť aby som vám porozprávala môj príbeh, ktorí by som velmi rada vyriešila. Chcela by som Vám ešte povedať že hormonálnu jogu poznám aj ju cvičím, len teraz momentálne sa jej nevenujem, ale určite viem že sa zase k nej vrátim . Ďakujem za prečítanie . s pozdravom Katka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na Facebooku :)
 • This error message is only visible to WordPress admins

  Error: No feed with the ID 1 found.

  Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.