Poznáš, když duše pláče, dřív, než tě ochromí tvé tělo?!

Prožívám chvíle, kdy se přenastavuje nejen má mysl, ale s ní i celý můj život!

Jednou jsem to už zažila, a tak nyní, když prožívám tento přerod podruhé, zažívám i podobné pocity! Jsou to pocity strachu, kdy se blíží něco nového, a můj mozek se mě přímo snaží paralyzovat strachem a zastavit posun, po kterém touží má duše a jásá, UŽ JE TO TADY!

Možná to znáte, uvnitř sebe cítíme, že náš život není tak skvělý, nebo se necítíme úplně zdravé a spokojené, ale tak nějak se máme dobře a hlava a mozek přemítá… Co děláš, vždyť se máš dobře, podívej, co všechno máš, co všechno jsi dokázala, spousty jiných žen to nemá a hned by si to s tebou vyměnily! Nevážíš si toho, co máš?! Chceš o to všechno přijít?!!!!

JENŽE MY NEJSME ONY! A TAK TAM, KDE NĚKDO MŮŽE BÝT SPOKOJENÝ, MY MŮŽEME STRÁDAT! (Ať už psychicky, či fyzicky = to je řeč těla, které s námi komunikuje a snaží se nás navést na tu správnou cestu.)

terapie pohlazení duše

To se totiž děje, když posloucháme svou hlavu a ne své já, to dokonalé já, jež přišlo sem na zem plnit si své sny a touhy, a tam uprostřed hrudi máme kompas, kterému můžeme říkat duše a jenž nás může dovést do míst, kde se budeme cítit nejen samy sebou, ale budeme cítit, že žijeme! Žijeme tak, aby žít za to stálo!

Co tedy dělat, aby žít za to stálo?

Posdílím s Vámi nyní to, co pomáhá mně na mé cestě duše… Pokud s Vámi cokoliv zarezonuje, je to informace pro Vás, že je ten správný čas do toho šlápnout… Pokud ne, otočte list. Buď se Vás to netýká, nebo nenastal ten správný okamžik!

Jelikož jsem režisérem ve svém životním románu, vyměnila jsem hlavní hrdiny… Místo mozku jsem do hlavní role obsadila svou duši. Aby na to nebyla sama, neboť náš mozek dokáže být velký soupeř a umí rozehrát velkou hru (obzvlášť v určitých fázích cyklu), přizvala jsem jí do vedlejších rolí pomocníky, jako jsou:

· meditace (Meditace sama o sobě dokáže zázraky, které byly také vědecky podloženy. Já sama si nyní pouštím vždy před spaním meditaci Pouštění, kdy všechny své strachy nechávám plout po vodě s přijetím a vírou, že mi už neslouží, a tak mohou v klidu a míru odplout.)

· afirmace (Naladím se na své já a svou duši a přeji si pro své největší dobro.)

· hormonální jógová terapie (Sama o sobě je HJT léčivou holistickou metodou, která působí nejen vně, ale i uvnitř, což já nyní potřebuji nejvíc.)

· tanec (Vlivem tance a pohybu se do těla vplavují hormony štěstí, a i když jsem ve stavu, kdy se mi chce plakat, skrze tanec pustím všechny své bolesti, nebo se naopak zabalím do pozitivní nálady, kdy je mi dobře na těle i na duši.)

· zpěv (Rozvibrování žláz s vnitřní sekrecí dokáže zázraky, zpěv dokáže navodit dobrou náladu. No a dobré na tom je, že na zpěv doma nemusím mít hlas jako Madonna.)

· terapie rodinou a přáteli (Jsou dny, kdy se cítím jako křeček, který se točí v kruhu a neví jak z tohoto začarovaného kruhu ven. V takových chvílích mi vždy pomůžou mí nejbližší. Pokud jsme v kruhu krátce, postačí si vylít srdce = duši někomu blízkému, komu důvěřujeme, aby nám zase bylo lépe. Pokud už ovšem tyto stavy trvají dlouho, doporučuji z vlastní zkušenosti dovolit si být zranitelnou a nedokonalou a obrátit se na někoho zvenčí… Ať už je to terapeut či kartářka, průvodkyně. Dokáží vidět to, co my už nevidíme, neboť jsme ustrnuly na takzvaném mrtvém bodě. Může nám pomoci se mílovými kroky dostat k našemu vysněnému snu.) Terapie pohlazení duše

· pobyt v přírodě (Pobyt v přírodě dokáže opravdu zázraky. Když je mi těžko, zuju si boty a vědomě střídám nohy krok za krokem a snažím se být tady a teď. Pokud si dovolíme být tady a teď, odpojí se naše mysl a přestane vymýšlet různé scénáře. My tak budeme moci přejít z role oběti do role pozorovatele = nejlepší kamarádky, která to s námi vždy myslí dobře, a tak nám možná na mysl přijde i to, co dělat, aby nám bylo zase o kousek lépe).

· víra v sebe (Věřit, že jsem dokonalá a že vše, co dělám, má svůj smysl, záměr chceme-li. Zkrátka že ten život za to stojí, ať už je jakýkoliv, a že je jen na nás, zda a jak ho budeme žít. Když se dnes či zítra nezadaří, vůbec to neznamená, že za měsíc nebo za rok nebudeme žít svůj sen).

Já věřím že ano! A co vy? 🙂

ps: I když jsem tenkrát poslechla svou hlavu, respektive řídila se svým mozkem, stejně vyhrála má duše. Měla totiž jasný záměr, akorát to šlo obloukem a daleko déle… Přes psychiku a její boje až po zdravotní problémy. Možná, že kdybych poslouchala svůj vnitřní hlas = duši, byla bych už někde jinde a hlavně bych se vyhnula všem těm s…… No co, i učitel musí mít svého učitele. 🙂

Z celého srdce Vám přeji, abyste našly svůj životní sen, cíl a mohly za ním kráčet s naplněnou duší a hlavou vzpřímenou a možná občas i v oblacích, to my ženy totiž potřebujeme. 🙂

Danka hejdová, průvodkyně žen za lepším životem…
Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku :)
  • This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No feed with the ID 1 found.

    Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.