1 na 1

                

Individuální péče v Hormonální jógové  terapii?

Ano i toto je někdy ten správný krok,  jak více  vklouznout do tajů  HJT a tím dosahovat daleko

lepších výsledků!                                         

 

Jedna na jednu je hodinová lekce Hormonální jógové terapie, kdy si společně zacvičíme a já ti pomohu upravit jednotlivé cviky na míru, zkontroluji správnost provedení, návaznost jednotlivých cviků a také tě opečuji pomocí meditace, kterou vytvořím, vyberu přímo tobě na míru, tak abys po naší společné hodince cítila pozitivní energii do dalších dní a získala jistotu a náboj do dalšího cvičení HJT.

Pro koho je on-line hodina určena

 • Pro všechny co mají zakoupeného e-průvodce
  Jaké by to bylo, kdyby ses nemusela týdny trápit a hned vědět, co je pro tebe nejlepší, jaký cvik upravit a co udělat tak, aby ti to šlo co nejlépe a dosahovala si co nejdříve pozitivních účinků.
 • Pro všechny ženy, co si prošly živým kurzem HJT
  Pokud jsi již absolvovala živý kurz u mne či u jakékoliv jiné lektorky a nejsi si zcela jistá správností provedení jednotlivých cviků, či se nacházíš v situaci, kdy potřebuješ některé cviky upravit na míru, pak je tato hodinka určena právě pro tebe.
 • Pro ty, co absolvovaly kurz již před lety
  Absolvovala jsi kurz již před nějakým časem a nechceš nyní kurz absolvovat znova a učit se vše od základu? Chápu, je to zbytečné, věřím, že tato hodinka ti oživý tvé vzpomínky a vrátí tě zpět do hry... je to totiž jako jízda na kole
 • Pro všechny ženy z celého světa
  Je jedno kde bydlíš, nebo kde se zrovna nacházíš, pokud si někdy absolvovala kurz HJT a chceš si zacvičit právě se mnou a zažít tak individuální mentoring a opečování , jsem tu pro tebe.

Pro koho on-line hodina není

 • Pokud vůbec nevíš co je HJT
  Pokud nemáš zakoupeného e-průvodce S hormonálkou třeba až na Měsíc, nebo si neabsolvovala živý, či on-line kurz Hormonální jógové terapie, jedna hodina k tomu aby si se vše naučila ti určitě stačit nebude. Proto bych ti nejprve doporučila zakoupit e-průvodce, kterého nalezneš v sekci, Hormonální jóga.
 • Pokud máš zdravotní problémy, které jsou kontraindikací ke cvičení HJT
  Zde můžeš nahlédnout pro koho HJT není určená a pokud budeš chtít s čímkoliv poradit, napiš, či mne kontaktuj na danka@dankahejdova.cz

Jaké by to bylo netrápit se sama doma, ale mít podporu zkušené lektorky jen sama pro sebe a doplnit tak energii  a podporu do žil pro další cvičení a tím rychlejší nástup pozitivních změn!

cena: 1000kč

Cenu jsem volila na základě individuální péče a toho co vše zažiješ během během společné hodinky, kdy se nejen podíváme do hloubky na celou sestavu a to jak ji správně provádět tak, aby ti byla co nejvíce k užitku, ale také se společně naladíme a tak nastartujeme pozitivní naladění nejen do tvého cvičení, ale do celého tvého života!

Možná se ptáš zda to potřebuješ a chceš do toho investovat další peníze. Můžu tě ale ujistit, že za pouhou hodinku společného cvičení ti přijde několik AHA momentů, ke kterým by jsi dost možná nikdy nedospěla a ještě se ti vleje nejen nová energie do žil, ale také nálada a radost ze cvičení!

Co tě čeká

 • Individuální přístup
 • láskyplné opečování tvého těla
 • Péče o tvou duši pomocí meditace či harmonizace
 • špetka tajemna a kouzel

recenze:

Milá Danko, chtěla bych ti poděkovat za čas, péči i trpělivost kterou jsi mi věnovala. Určitě bych tě doporučila všem ženám, které váhají s čímkoliv ohledně cvičení. Individuální péče a ihned zodpovězené dotazy my ušetřily čas a trápení se. I když jsem úplně na začátku, po pár cvičení jsem cítila příval života, energie a něčeho nového. Nějak jsem věděla a vím, že je to ono. S láskou Markéta.
JUDr. Markéta Kopeckáadvokátka

Kontaktuj mne prosím, abychom si domluvily společný termín on-line lekce.

Kontaktní údaje:

Telefon

+420 731 183 998

E-mail

danka@dankahejdova.cz

cena 1 hodiny:

1000kč