Dárkové poukazy

Co nejcennějšího můžeme darovat?

Je to zdraví a psychycká pohoda! Pokud máme vyrovnanou mysl a pevné zdraví, máme vše potřebné k tomu, abychom žily šťastný a spokojený život.

Pro koho je dárkový poukaz vhodný?

 • Pro maminku, dceru, babičku,...
  Jsou nám nejbližší, máme na mysli pro ně vždy jen to nejlepší a chtěly by sme, aby žily v radosti a ve zdraví, aby je nic netrápilo a měly úsměv stále na tváři.
  Hormonální jógová terapie je holistická léčivá metoda, která léčí nejen tělo, ale i duši přirozenou cestou pomocí jednoduché sestavy, která je zaměřená přímo na orgány, které nám zaručují zdraví a psychickou pohodu v ženském těle.
 • Pro všechny ženy toužící po zdraví a psychické pohodě.
  Pokud máš okolo sebe ženu, které bys chtěla pomoci na té její cestě životem a dopomoci ji tak ke zdraví, či psychické pohodě přírodní cestou, pak ji můžeš darovat tento dárkový poukaz.
 • Pro sebe
  Záleží ti na sobě a svém životě, dospěla jsi do bodu kdy víš, co je pro tebe nejlepší.

  Je to tvé zdraví a psychická pohoda. Víš že nejlepší cesta pro tebe je přirozená cesta bez receptu, protože věříš ve své tělo a jeho léčivou moc, kterou vládne.

Pokud máš zájem o koupi dárkového poukazu pro sebe, či kohokoliv jiného a chtěla bys ho upravit na míru, kontaktuj mne prosím.

e-mail:

danka@dankahejdova.cz

telefon:

+ 420 731 183 998

Ať se tvá přání plní...