Těším se na Vás!

připravované akce:

Kurz Hormonální jógové terapie 

23.3.2024 od 10:00 - 18:00

studio kousek NEBE

Radonice 279, Radonice u Kadaně 431 55

cena: 2200 Kč

rezervace na tel.: 731 183 998

nebo email : danka@dankahejdova.cz

(lze žádat slevu u své pojišťovny

 

Kurzy hormonální jógové terapie

Ráda přijedu i do Vašeho města, pokud to bude možné. Stačí jen zvednout sluchátko a domluvit se. tel.: +420 731 183 998

Během jednoho víkendu, se naučíte 30 minutovou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak s chutí budete cvičit samy v pohodlí domova. Cviky  ze sestavy jsou velice jednoduché a uzpůsobené tak, aby je zvládla každá žena, bez rozdílu věku, zdravotních omezení, zkušeností s jógou či jiných cvičení. Tuto sestavu vytvořila brazilská psycholožka a lektorka jógy Dinah Rodrigues, které je nyní úctyhodných 95 let a vede stále aktivní život, právě díky cvičení HJT. Bylo mi velkou ctí absolvovat toto specifické vzdělání a závěrečné zkoušky přímo pod touto úžasnou dámou. Být pylnou studentkou tak, abych Vám mohla předat tu nejaktuálnější sestavu s tím nejlepším co HJT nabízí.

S čím vším právě Vám může HJT pomoci se dozvíte zde

Na kurzech mimo to, že získáte ucelenou sestavu cviků, získáte ještě navíc:

  • materiály pro cvičení v pohodlí domova s poznámkami od samotné autorky této sestavy Dinah Rodrigues
  • tajný cvik na podporu imunity
  • mentorský a individální přístup, ušitý každému na míru, tak aby vás cvičení bavilo a nebolelo
  • teoretické infomace o HJT, tak aby vám sestava sloužila co nejlépe
  • tipy jak cvičit, aby jste měly ze cvičení co největší užitek

Harmonogram kurzu (víkendový kurz)

sobota (9:00 - 14:00)

               9:00 - 9:30       prezence a administrativa (předání skript pro následné cvičení doma)

               9:30 - 10:30     uvítací část...  vysvětlení pojmu HJT, teoretická část

               10:30 - 11:00   nácvik jednotlivých technik využívající HJT

               11:00 - 14:00   zahřívací část (rozcvička) , část hlavní sestavy

neděle (9:00 -14:00

              9:00 - 11:00      hlavní sestava

              11:00 - 11:30    relaxační část a antistresové cviky

              11:30 - 12:00    přestávka na oběd

              12:00 - 14:00    cvičení celé sestavy, relaxace, dotazy

Jednotlivé časy se mohou lišit, v návaznosti na situaci a počtu účastnic na daném kurzu. Dle dohody a potřeb budou probíhat přestávky na svačinu a z hygienických důvodů. Vždy tak, aby nám všem bylo fajn.

S sebou si odnesete.:                                                                                                                                                                                                        Skripta pro cvičení, skripta s popisem a fotografiemi jednotlivých cviků, antistresové cviky a pocit lepších zítřků.

cena kurzu: 2200,-

napsaly o mně:

Osobně už jsem jeden kurz HJT zažila, ale přestala jsem cvičit a chtěla jsem se ke cvičení vrátit a zdá se, že se povedlo... Ale je to jiné než po prvním kurzu. Hlavně mě to baví 🙂 takže nepotřebuju mít tabulku na zaškrtávání odcvičených dní, prostě se na jógu těším Působíš moc sympaticky a tvůj příběh je rozhodně inspirující. Bylo super, že jsi do kurzu zařadila něco navíc - meditaci, kartičky, to mě hodně bavilo 🙂 V tom jsou tvé hodiny výjimečné. První lektorka, u které jsem byla, byla víc technická, ale bylo to míň záživné. Je mi dobře a cvičení mě baví, to je asi nejvíc, co? Jo a zhubla jsem dvě kila, to je příjemný bonus 🙂
Péťa Michalcováprávnička
Pro cvičení hormonální jógové terapie jsem se rozhodla na základě Andělské terapie kterou jsem absolvovala právě s tebou . Tato metoda terapie mi hodně pomohla s těžkými poporodní my depresemi a vysloveně mě vytáhla z temného údolí. Na kurzu hormonální jógové terapie, který probíhal dva dny, jsem se naučila jak správně dýchat v pozicích, které jsme se učily. Překvapilo mě že hormonální jógová terapie se liší od klasické jógy, kterou jsem dřív cvičila. Každopádně jsem moc ráda, že jsem kurz navštívila a mohla se naučit něco nového. Doufám že mi pomůže s mými úzkostmi a depresemi tak, abych se celkově cítila dobře. Po celou dobu kurzu si na mě působila strašně příjemně, klidně a plná pozitivní energie. V neděli když se blížil konec kurzu jsem se přistihla, že se mi nechce ani odcházet jak mi bylo s tebou fajn. Děkuji moc za vše co si mi předala. 🥰😘
Daniela Weisserová
Na kurzu s tebou jsem se cítila jako u kamarádky. Celý kurz probíhal velice mile a přesto profesionálně. Působíš mile, přirozeně, energicky a zároveň klidně. Sebevědomě v tom, že víš, co umíš a jak to předat dál, aby to pochopil i ten druhý. Máš příjemný hlas a uchu lahodící zpěv. Do kurzu jsem šla s tím, že bych se chtěla naučit vnímat sama sebe, umět vypnout hlavu a dostat do rovnováhy hormonální soustavu, o které jsem do té doby nevěděla vlastně pranic a zlepšit tak třeba i kvalitu kůže, pleti, vlasů jinými způsoby, než kterými jsem se snažila doteď. Umět se uklidnit, eliminovat tak třeba zbytečné výbuchy a vlastně dát své malé dcerce ten správný ženský vzor. Už se těším až toto všechno zažiji a jsem moc ráda že jsi zrovna ty byla mou průvodkyní do tohoto světa. Děkuji ti!
Zuzana Schreiberováasistentka ředitele
Krásný den Danko, děkuji za krásnou meditaci a skvělý kurz. Snažím se cvičit co nejčastěji, cítím se mnohem lépe, již mne netrápí náhlé návaly horka.. ani hladu... a navíc přesto, že váha stojí na místě, ztrácím břicho 😊☀️🤩. Což je super. Ještě jednou díky 🧘‍♀️🙏. Přeji pohodové dny Martina
Martina Cajthamlováúřední pracovnice
Tak uz jsem hrdou absolventkou vikendoveho seminare Hormonalni Jogove Terapie s Dana Hejdová. Bylo to super, moc jsem si víkend užila. Danka je úžasná lektorka, v HJT se opravdu vyzná a umí ji skvěle předat. Cely vikend byl moc příjemný a citila jsem se v bezpečí 🙂 Rozhodne doporucuji :))
Romča TesařováMatematicko fyzikální odbornice
Kurz hormonální jógy splnil mé očekávání na 100% a proto mohu všem vřele doporučit. Danuška je úžasným človíčkem na tom správném místě, krásně vše vysvětlí a naučí, předá tou správnou formou, tak aby to všem sedělo, a mohla cvičit opravdu každá žena. Mockrát ti děkuji Danuško a přeji ti spoustu spokojených zákaznic. Alenka I.
Alenka Iwashenkopodnikatelka
Dvou denní kurz HJT, který jsem s Tebou absolvovala byl pro mne úžasný, sice vzhledem k mé váze a věku, byly některé cviky dost namáhavé, ale po tvé úpravě byli pro mne zvládnutelné. Avšak s Tvojí podporou budu na sobě také pracovat. Jsem ráda, že jsi mi vstoupila do života. Danuško Děkuji.
Zdenka Drozdovápodnikatelka