meditace

Paprsky energie

Zavedu tě na jedno kouzelné místo. Na krásnou pláž, kde moře tiše šumí a písek je tak jemný a příjemný na dotek. Ucítíš omamnou vůni moře a možná uslyšíš i zpěv ptáků. Šumění moře postupně uklidní tvé vnitřní já a paprsky vycházejícího slunce budou hřát a hladit tvou tvář. A slunce v radosti a lehkosti bude nabíjet svými slunečními paprsky tvé tělo prospěšnou sluneční energií.      

Také to znám!

 • Unavené tělo, které volá po odpočinku
  Ráno vstát, připravit a odvézt děti do školy či do školky, pak práce, na nákup, vyzvednout děti a domů, uvařit a připravit se do školy. A už je večer... Zítra to začne znova!
 • Mít pár minut pro sebe
  Celý den s radostí nám vlastní se staráme o celou svou rodinu kromě sebe. Dny ubíhají a mi se cítíme čím dál víc unavené a tak nějak bez energie... To jak zapomínáme na sebe...
 • Úsměv mizí někde v dály
  Dovolená v nedohlednu a při tom tolik cítíme, jak bychom potřebovaly vypnout, mít pár minut pro sebe abychom mohly dobít své baterky.
 • Hlava těžkne a záda bolí
  Naše tělo nám dává signály. Zastav se! Je čas věnovat pár minut sobě

Co když nebudeš muset na dovolenou a přesto se budeš cítit plná síly a energie!

Naše tělo je dokonalé a dokáže neuvěřitelné věci, stačí mu jen podat pomocnou ruku a dát mu možnost se samo vyladit, zharmonizovat a dostat se tak zpět do svého středu, abychom se opět cítily odpočaté, plné síly a pozitivní energie.

Reference

Meditace využívám ráda ke zklidnění a zpomalení, které je pro mě v běžném životě velice těžké. u Danky se mi velice líbí její hlasový projev. Během meditace jsem se uklidnila, uvolnila a nabila na celý den.
Jana Tulpová
Meditace byla velice příjemná, Danky hlas je jednoduše sám o sobě uklidňující a terapeutický a já jsem se opravdu nejen přenesla na pláž, ale úplně jsem se vypla a opravdu jsem cítila příliv energie. 🙂 Za mě super.
Eva Timuláková

Léčebná metoda využívána již po staletí

Meditace z latinského meditatio = rozjímání byla už po staletí využívána ke zklidnění mysli, uvolnění sevření, rozvíjení vhledu, ale třeba také léčení, či dodání energie. Díky meditaci si můžeme navodit jakýkoliv stav, který nás buď povzbudí, nebo naopak zklidní.

Při různých studiích se prokázalo, jaké léčebné účinky má nejen na naši psychiku, ale také na naše tělo.

Pár minut meditace a ty získáš

 • Tělo plné pozitivní energie
  Ráno budeš vstávat s úsměvem na tváři, odpočatá a budeš se těšit na další nový den.
 • Úsměv na tváři i radost v duši
  všechny tvé starosti odplují po vlnách a ty tak budeš
 • Hlavu lehkou jak pírko a bolesti zad zmizí někde v dáli
  Pár minut denně postačí k tomu, aby mohlo odejít to, co tě tolik tížilo a tak se uleví nejen tvé duši, ale i tvému tělu.

za 294 korun získáš 2 meditace

Protože vím, jak je někdy těžké se zastavit a věnovat si pár minut jen pro sebe vytvořila jsem 2 verze meditace, Jednu delší a jednu kratší, aby sis tak mohla vždy zvolit tu meditaci, na kterou zrovna budeš mít čas. Obě meditace budeš mít jak ve formátu mp4, tak mp3.

Teď už stačí jediné... 

Klikni na tlačítko a připrav se tak na chvíle u moře.