Nejsem dost…

Strach že nejsem dost…

Taky to znáte? Někdy nás to úplně pohltí. Nejsem dost dobrá žena, matka, partnerka, manželka, podnikatelka, a tak bych mohla pokračovat dál a dál…

Znám to dost dobře. To už vím, že se hlásí o slovo blížící se menstruace a s tím spojené hormonální změny, které ovlivňují nejen průběh menstruace, ale také naši psychiku.

Ano, zase jsme u hormonů a jejich nevyváženosti.

Hormony mohou za to, zda jsme šťastné či smutné. Zda máme víru v sebe a v to, co děláme, či nikoliv.

Každá žena, bez ohledu na věk, váhu, postavení či vzhled má jedno společné. Všechny ženy bez výjimky jsme řízeny hormony.

Máme dny, kdybychom objímaly celou planetu, zachraňovaly celý svět, ale také dny, kdybychom nejraději někomu střihly, či zalezly pod deku a už nevylezly.

Chlapi si řeknou, ta ženská vůbec neví, co chce a ťuká si při tom na čelo. Jenže mi víme, co chceme, jen je to v každé lunární fázi něco jiného. Někdy potřebujeme rozveselit, být samy, nebo naopak být v kolektivu a bavit se, pohladit nebo jen obejmout a cítit blízkost někoho, koho máme rády.

Byly doby, kdy jsem si myslela, že nejsem normální a vlastně nevím co chci a co se to se mnou děje. Teď už díky Hormonální jógové terapii vím, že je naprosto v pořádku se chvíli cítit tak a chvíli tak a že mám plné právo se cítit tak, jak se cítím.

A co dělám pro to, abych se necítila úplně jako na horské dráze? Přijímám se taková, jaká jsem, se vším všudy. Snažím se na sebe být hodná v tom smyslu, že vím, že ne každý den můžu mít na růžích ustláno a v těchto chvílích o to víc využívám antistresové a relaxační cviky z HJT, které mi zaberou 5 minut denně.

Snažím se poslouchat své tělo a sama sebe. S tím mi pomohla Hormonální jógová terapie, kterou dnes už cvičím jen třikrát do týdne. A jako bonus mi do života přinesla zdraví, mladistvý vzhled, elán a radost do života. A co přinese Vám?

Jmenuji se Danka Hejdová a jsem průvodkyní žen za lepším životem. Pomocí Hormonální jógové terapie a jejích technik ukazuji ženám jak žít život v radosti a ve zdraví. Žít život tak, aby žít za to stálo.

Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku :)
  • This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No feed with the ID 1 found.

    Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.