Žít život tak, aby žít za to stálo

To je mé moto, kterým se dnes řídím a také důvod proč jsem vlastně tu, zveřejňuji svůj život a „svlékám“ se tak do naha a odkrývám tak to, na co se někdo bojí jen pomyslet. Abych ukázala, že vždy se dá zvednout a jít a že když spadneš, můžeš opět vstát.

A proč? Proč jsem otevřela nejen své srdce, ale i svou náruč ostatním ženám? Protože vím, cítím, že každá žena si zaslouží žít život ve zdraví a v radosti. Žít tak, aby žít zato stálo.

r.2011 a můj důvod proč žít a nevzdat to

Seděla jsem zhroucená u skříně, srdce na 1000 kousků. Fabka vyměněná a jediná kamarádka která mne navštěvovala každý den byla laktační psychóza, s kterou jsem se seznámila po narození mého syna.

Tak vypadal můj život v roce 2012, kdy jsem skončila s ročním chlapečkem, čerstvou hypotékou a 95 kily na krku úplně sama. Každý den byl pro mne jako krutá hra osudu bez konce. Bála jsem se každého nového dne, co zas přinese.

Jediným mým štěstím byl můj roční syn, ale i to mělo háček. Vždy, když se na mne smál, natahoval ke mne své malé ručičky a říkal máma, měla jsem strach ho vzít do náruče. Měla jsem totiž strach, že mne přemůže můj mozek, který vládl strašnou a mocnou silou jménem laktační psychóza, a abych ho nevyhodila z balkonu, nebo neutopila ve vaně.

Laktační psychóza = je poporodní deprese, která vzniká oslabením organismu, vyčerpáním, větší ztrátou krve, ale také strachem a poporodními hormonálními změnami při samotném porodu.

Naštěstí mé srdce mělo větší sílu a když jsem se zastavila a zaposlouchala do tónů, které zněly uvnitř mé hrudi, ucítila jsem lásku k mému synovi a víru v lepší zítřky. To mi dodalo sílu vstát a bojovat.

Můj boj byl velký, ale neslyšný, docházelo k němu totiž uvnitř mého já. To jak hlava bojovala se srdcem. Mé srdce mělo naštěstí velkého spojence, kterým mu byla má duše, láska a úsměv mého milujícího chlapečka.

r.2013, blýskalo se na lepší časy

A co se stalo když vítězilo srdce? Mohla jsem hledět skrze svou duši, která už pro mne měla jasný cíl. Pomáhat ostatním ženám. Skrze svůj životní příběh. Prvním krůčkem k tomu byla jóga, která se ke mne dostala přes PC a článek, ve kterém se psalo o uklidnění a ustálení mysli. Stáhla jsem si 15 minutové video a začala cvičit, s vírou na lepší zítřky.

Po čase jsem opravdu ucítila změny a to nejen ve své hlavě, ale i na mém těle. S tím jak se měnila má velikost kalhot se měnila i má hlava a myšlenky v ní. Cítila jsem se klidnější. Dokázala jsem se usmát na svého syna bez myšlenky ublížení …

Spolu s tím přišla také důvěra v sebe i ostatní a tak jsem se odhodlala a začala navštěvovat úžasné dámy s různými dary, které mi pomáhaly pomocí regresních a andělských terapií a očistných technik vracet se sama k sobě i do dětství a odblokovat tak staré křivdy a ublížení, aby tak mohlo dojít k uvolnění starého a nefunkčního a vytvořilo se tak místo pro nové a lepší.

Víte že 99% problémů které řešíme v dospělosti je spojeno s naším dětstvím.

www.danka hejdová.cz
terapie-pohlazení duše

Spolu s lepšími zítřky mne čekal i nový začátek, kdy do mého života vstoupil muž s velkým M, má nová láska a bezva parťák pro mého synka. Po návratu do práce jsem se začala věnovat hlouběji nejen józe, ale i různým alternativním léčebným technikám. Stala se lektorkou a myslela si, že je to tak v pořádku a já mohu žít spokojený život.

Uvnitř sebe jsem však cítila, že to není všechno, že mi něco ještě chybí. V skrytu duše jsem toužila po holčičce, ale bála se toho, co by nastalo po porodu. Tam někde vzadu v hlavě jsem pořád měla zamčeného strašáka, jménem laktační psychóza.

Jelikož jsem se ale už dlouhou dobu řídila svým srdcem, naslouchala své duši a také věřila na vesmírná znamení a to, že každá duše zde má svůj plán, poslechla jsem ji i tentokrát a když ke mne přišla nabídka s kurzem Hormonální jógové terapie, šla jsem do toho. Po dvou dnech jsem měla jasno.

Přihlásila jsem se k samotné autorce této úžasné metody, která uzdravuje tělo i ducha a těšila se, až se osobně potkáme. Mělo to ale háček. Dinah Rodrigues je psycholožka a jógová terapeutka pocházející z brazílie, což znamenalo, že nejen vzdělávací skripta, ale i zkoušky byly v anglickém jazyce. To byla pro mne další výzva, anglicky jsem moc neuměla a odborné názvosloví už vůbec ne.

Jak poznat zda jednáte v souladu se svou duší? Pokud jste na správné cestě, duše vám to dá jasně najevo, uvnitř sebe ucítíte, že je vám dobře v tom co děláte… rozhostí se klid a mír.

www.Danka Hejdová.cz
terapie- pohlazení duše

Má duše ale měla jasný plán a tak mi do života přišla dnes už kamarádka a úžasná paní angličtinářka, která mi pomohla se na závěrečné zkoušky připravit a já tak mohla být jednou z nejlepších lektorek které u nás zatím naposledy naživo zkoušela tato energetická 95 letá dáma s krásným životním posláním měnit ženám životy po celém světě.

Domů jsem odjížděla nejen s diplomem a s pocitem naplnění, ale také vírou, že jsem se vydala tou správnou cestou. Po dvou měsících cvičení této 30 minutové dynamické sestavy se stalo něco kouzelného. Otěhotněla jsem. Už jsem byla připravena. Během cvičení totiž nedošlo jen k navýšení hormonů, ale také u mne došlo k přirozenému odbloku mých strachů. K tomu my dopomohly relaxační a antistresové cviky, které jsou součástí této sestavy.

Jako bonus bylo zlepšení vlasové pokožky, přestaly se my lámat nehty, premenstruační syndrom už pro mne nebyl takovým strašákem, pomohlo mi to od úporných bolestí hlavy a má postava dostala úplně jiný rozměr. Což jsem ani nečekala, vzhledem k tomu, že jsem měly po generace větší hýždě a stehna.

V náručí s Danulkou mi došlo, že to je to, co mne naplňuje a čím chci žít…

Ukázat i ostatním ženám, které touží po změně, že to jde. Stačí jen vstát a jít a pokud to nejde, vždy se tu najde někdo kdo vám podá pomocnou ruku. Jen otevřít své oči a srdce a naslouchat.

Jmenuji se Danka Hejdová a jsem průvodkyně žen za lepším životem. Pomocí Hormonální jógové terapie a jejích technik ukazuji ženám, jak žít život v radosti a ve zdraví. Žít tak, aby žít za to stálo.

Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku :)
  • This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No feed with the ID 1 found.

    Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.