Jak se zamilovat sama do sebe a otevřít si tak bránu ke štěstí…

Miluji každý den, i když vím, že nemusí být každý den zrovna růžový.
Jako třeba dnes, když píši tento článek a ležím v posteli s dcerkou, kterou už čtvrtým dnem trápí vysoké horečky.
Vím totiž, že bude zase dobře. Věřím v lepší zítřky a v to, že je život krásný a já mám plné právo žít svůj život v radosti a ve zdraví.

Než jsem došla až sem, prošla jsem si dlouhou a mnohdy trnitou cestou. Od nepřijetí, nelásky k sobě samé, nadváhy, laktační psychózy a dalších zdravotních problémů.

Dnes už vím, že to byla má vodítka k tomu, jak se dostat až na místo kde jsem dnes.


Tehdy jsem si ovšem myslela něco jiného. To, že je život nefér, že se všichni okolo mne mají lépe než já a že já určitě nejsem předurčena k životu ve štěstí.

Já v roce 2012


Byla jsem přesvědčena, že celý můj život je předurčen a napsán s tím, že ho prožiji jako tlustá, hnusná učitelka, bez nároku na cokoliv pěkného či pozitivního a že vše dobré se zákoniťe ve špatné obrátí. Mé jediné sny a touhy byly o dobrém jídle a klidu na pohovce u televize. Vypnout mozek a dělat, že nic. Možná, že to také někdo znáte.

Proto bych vám chtěla říct.: „Nemusí to tak být, i váš život má velkou cenu, jste jedinečné a zasloužíte si od života to nejlepší, můžete mít vše, po čem vaše srdce touží.“ Tak jako já…

Mé první změny nastaly s cvičením jógy. Kdy jsem začala přijímat samu sebe a vnímat své tělo.
Spolu s Hormonální jógovou terapií pak přišel naprostý zlom a já nejen že jsem přijala samu sebe na 100 % takovou jaká jsem, se vším co ke mne patří. Ať už to byla stavba mého těla, či různé nálady = cykličnost, kladné či stinné stránky. Tato 30 minutová sestava otočila můj dosavadní život vzhůru nohama a já ji nepřestanu být nikdy dost vděčná. Díky cvičení, které jsem cvičila 4x týdně pouhých třicet minut, jsem se naučila přijmout samu sebe, se vším co ke mne patří a začala se k sobě chovat jako k nejlepší kamarádce. Znovu jsem objevila v sobě tu malou Danušku, která věřila v samu sebe a v to, že je vše možné a že na ni svět čeká s otevřenou náručí. Jen se nebát a otevřít mu svou náruč a srdce.

Pamatujete si ještě, když jste byly malé a vše vám přišlo naprosto přirozené a vy jste věděla, že je vše možné? Po cestě životem, vám ale možná někdo hodil „klacky“ pod nohy, ať už formou kritiky či špatně nastavených hranic, nebo limitů. A vy jste vyrostly a přestaly věřit v samu v sebe a v to, že je vše možné.

Díky HJT jsem své „klacky“ dokázala vyházet, spálit, některé obejmout, či přijmout za vlastní tak, abych opět uvěřila v samu sebe. Dokonalou, krásnou a zdravou ženu.

Díky Hormonální jógové terapii a jejím technikám jsem se opět zamilovala sama do sebe.

A to mi do života přineslo nejen klid a mír na duši, ale také zdraví, elán a lásku k životu.

To vše jsem se nyní rozhodla sepsat, natočit a namluvit formou videí a meditací. Vytvořit tak e-průvodce pro ženy… S Hormonálkou třeba až na měsíc... jak si udržet mládí a vitalitu do vysokého věku.

rok 2022…láska k sobě dokáže zázraky

Pro všechny ženy, které cítí, že potřebují změnu, že jim není dobře ve svém těle a ví, že by to mohlo jít i jinak. Bez léků, lékařů a front v čekárnách. Bez smutku a zdravotního diskomfortu.

Pro všechny ženy, bez rozdílu věku, tělesných proporcí, či sportovních zkušeností. At´ už jsou zralou ženou, mladou dívkou, či babičkou.

Pro život ve zdraví, v lásce a v přijetí k sobě samé.

Jmenuji se Danka Hejdová a jsem průvodkyní žen za lepším životem. Pomocí Hormonální jógové terapie a jejích technik ukazuji ženám jak žít život v radosti a ve zdraví. Žít život tak, aby žít za to stálo.

Žije život tak aby žít za to stálo. Před pár lety se totiž rozhodla vylézt z ulity "nedostdobráctví" a nelásky k sobě samé. Nyní si každý den plní své sny a touhy. Je matkou dvou krásných dětí a manželkou úžasného muže. Je ale také expertkou na fyzickou a duševní krásu. Pomáhá ženám pomocí HJT znovuobjevit v sobě svou životní jiskru a uzdravit své tělo. Učí je jak žít život tak aby žít za to stálo. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Ranní meditace pro Tebe zdarma! Jak mít krásný každý den a změnit si tím celý život. ↓↓↓
  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku :)
  • This error message is only visible to WordPress admins

    Error: No feed with the ID 1 found.

    Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.