Jsme na to dva - párová terapie

Říká se, že pokud nekomunikujeme, vztah nemůže růst...

Jak ale najít společnou řeč tak, aby komunikace neprobíhala skrze naučené emoční vzorce a kódy, které nepocházejí z nás samotných? Které jsou mnohdy součástí kódů našeho rodu, či vyšší autority? Taková komunikace, plná pavučinek cizích příběhů, náš vztah nejenže nezachrání, ale může ho ještě více nabourat. Nebo také dovést k úplnému rozpadu.

 • hádka
  Zkuste se teď na chvilku zastavit a vzpomenout si např. na poslední hádku. Jak vznikla? Co hádce předcházelo? Co se vám honilo hlavou? Když celou cestu pečlivě projdeme, zjistíme, že opravdu jednáme skrze své emoční kódy a snažíme se tak vlastně ochránit srdce před dalším návalem bolesti. Cítíme velké ohrožení a buď se stáhneme do sebe nebo chceme bojovat. Oba dva případy vytvářejí vnitřní tlak. A ten si nikdo z nás nezaslouží. Jak by také? Vždyť ani není náš.
 • rozchod
  Stále vidíme na parnerovi/partnerce to negativní? Neustále se šťouráme v situacích, které mohl/a udělat lépe, proč se tak zachoval/a, nevidíme široko daleko žádné pozitiva? Je potřeba se opět napojit na své srdce, svůj vnitřní kompas a přeladit rádio na stanici, které budeme oba dva rozumět. Ve větší radosti a lehkosti.

Jste připraveni společně zářit?

 • otevřenost obou partnerů
  Aby se mohl změnit váš vztah k lepšímu, je zapotřebí zapojení obou partnerů. Jít do toho s otevřeným srdcem a být otevření náhledu třetí strany.
 • cítíš lásku
  Uvnitř sebe cítíš, že to má smysl. Stále mezi vámi plápolá láska a vášeň? Jen se postupem času a vlivem okolností vytratil smysl? Věřte mi, stále tam je. A my ho společně můžeme vrátit do vašeho domova.
 • jsi ochotny/ochotna přijímat
  Nelekněte se. Na každém sezení se pravděpodobně objeví skryté vzorce a nebude možná příjemné si o nich povídat. Budu vám v takových chvílích připomínat, že jste v laskavém a bezpečném prostoru, bez posuzování a hodnocení. Právě tehdy můžeme také nejlépe vymést pavučinky a pořádně vyvětrat. A jenom tehdy můžeme pozorovat, že slunce neustále svítí. I pro Vás dva.

Pokud si dovolíme komunikovat to, co opravdu cítíme, v té nejhlubší pravdě, uvědomíme si, že se vyjadřujeme skrze své srdce = duši. Budeme mluvit jasně a srozumitelně, sami o sobě, bez obviňovaní. A co je nejdůležitější, nepostavíme se do role oběti s větou: „To TY za to můžeš!“ Taková komunikace přinese uvědomění, že nikdo není zodpovědný za naše emoce a že my sami jsme opravdovým tvůrcem. A to je velmi úlevný pocit. Oba dva pak pocítíte, že máte bezpečný prostor pro své vyjádření. A brány komunikace se tudíž otevřou i druhé straně.

Pojďme si teď více představit, jak to tedy s emocemi či pocity doopravdy je. Pokud např. nějakou situaci cítíme jako negaci, či „nehezkou“ emoci, je to právě ona nezpracovaná emoce, která nám zrcadlí, co já sám/sama nemám úplně zpracované. Pokud pochopíme tento jednoduchý princip a naučíme se s ním pracovat, nejen, že zachráníme své partnerství, ale budeme se v něm cítit celiství a navzájem se budeme doplňovat. A náš vztah poroste.

V čem je má terapie jiná?

Už od malička jsem byla propojena s jemnohmotným světem. Cítila jsem a slyšela okolní duše a jejich pocity. Přirozeně jsem dokázala vnímat nejen je, ale i obrazy minulosti a budoucnosti lidí v mé blízkosti. Dokonce i těch hodně vzdálených. Miluju svůj dar, který pomáhá a léčí. Ten nádherný proces, kdy se v lehkosti napojím na vaši duši a cítím skrze ni. Být vaší průvodkyní je pro mě velkou radostí. Pomáhat vám znovu zazářit. ŽÍT TAK, ABY ŽÍT ZA TO STÁLO.

Doporučuji- stojí za zvážení.

Důvěra v mou osobu je v procesu párových terapií velmi důležitá. Proto je dobré se sejít nejprve s každým partnerem zvlášť. Získáte tak širší obraz o mně, resp. jak právě vám ladím jako člověk, který může pomoci vaší společné cestě. Také si individuálně lépe uvědomíte, proč se vám dějí situace, které jsou vám ve vztahu nepříjemné. Je potřeba přijmout fakt, že emoční vzorec propojuje veškeré naše bytí. Ukazuje nám cestu, na které se jako partneři můžeme cítit o mnoho lépe. Cestu propojení dvou lidí. Cestu duše a život v radosti a štěstí.

recenze

Společně s manželem jsme byli vždy napojení, ve všem jsme si rozuměli, takové dvě spřízněné duše. Ve chvíli, kdy jsme se stali rodiči však začaly vyplouvat naše potlačené stíny, o kterých jsme doposud nevěděli. Najednou jsme se navzájem odcizili a přestali jsme si rozumět. Každý jsme si prožívaly svůj příběh plný nepochopení ze strany toho druhého. I když jsme o tom pravidelně hovořili, nedovedli jsme se posunout ke zdárnému konci tohoto traumatizujícího období. Zkoušeli jsme několik terapeutů, kde jsme si řešili vzniklé rozpory. Každý jsme se snažili na sobě pracovat. Situace se zlepšila, ale stále bylo cítit v určitých situacích, že není vyřešeno. Poté nám do cesty vstoupila Danka a její terapie. Velmi nás oslovila její energie. Já i manžel jsme nejprve pracovali, každý sám se sobě. Vnímali jsme postupem času proměny, které u nás probíhali. Poté přišel návrh na partnerskou terapii a při ní došlo k AHA momentu, který nás posunul tam, kde jsme si přáli být. Danka velmi srozumitelně popsala nás konflikt a ukázala nám co přesně nás trápí. Od té doby opět cítíme vzájemné napojení a více chápeme a respektujeme toho druhého. A za to děkujeme Dance 😊🙏❤️🌸
Jana a Matouš

Cena jednoho společného 60 minutového sezení, které probíhá on-line je 1800 korun.

Kolik slz už tě stál tvůj vztah?

Kolik bolavých myšlenek proběhlo tvou hlavou?

Kolikrát tě píchlo u srdce při pomyšlení na konec vašeho vztahu?

Co všechno si už musel/a prožít a za co by jsi byl/a ochotný/á toto všechno vyměnit?

Jakou skutečnou hodnotu má pro tebe tvůj partner/ka?