Zhubni v hlavě

Zpátky k sobě?

Pamatuješ si sebe jako malou holčičku?

Podívej se na sebe a znovuobjev své dokonalé já.

Dvouměsiční mentringový program se

zaměřením na ženu jako celek bude spuštěn na podzim 2023,

pokud už teď víš, že chceš být součástí

této jedinečné komunity, napiš mi na danka@dankahejdova.cz

Pokud chceme trvalou změnu, musíme se na ženu podívat do hloubky. Abychom byli schopni spatřit celek jí samé. Nejsme jen tělo. Jsme také nekonečná duše. Pokud chceme zhubnout, nebo změnit svůj život k lepšímu, musíme pohladit ženu jak po těle, tak po duši . a co to znamená?

 • Podívat se na to čím sytím svou duši
  Jak se cítím sama v sobě? Jsem spokojena sama se sebou? Je mi dobře nebo se většinu svého času trápím? Mám v sobě nevyřešené záležitosti? Prožila jsem nějaké těžké období, které zanechalo v mém životě negativní stopu? Umím pracovat se stresem či se jím nechám ovládat?

 • Podívat se na to čím sytím své tělo
  Jaká strava tvoří můj denní příjem energie. 

 • Jaké prostředí mě obklopuje
  Jaké prostředí mě obklopuje? Je toto prostředí láskyplné a naplňující?

Mít cm navíc je výhra!

Je potřeba si uvědomit, že štěstí se neodvíjí od naší hmotnosti. Štěstí nám nepřinesou shozená kila a štíhlá postava. Pokud se neustále trápíme naším zevnějškem, náš vnitřní, krásný svět tím doslova ničíme. Co kdybychom ho začaly zvonu hýčkat? Co kdybychom mu nedávaly zbytečné svačinky v podobě negativních a neprospěšných myšlenek a nechaly ho, ať pomůže on nám? Žít život v lehkosti a radosti? A možná si ani nevšimneme, že přece jen něco ubyde. Pár centimetrů kolem pasu.

Bude mi velkou ctí tě provést uličkou, kterou jsem si sama prošla. Ukáži Ti, kde je skryt tvůj vlastní kompas, aby tě mohl vést dál na tvé nové, radostné cestě životem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přijímám své tělo, přijímám svou duši.

Vše začíná v hlavě?

Ano! Toto jsi už dost možná slyšela nejméně stokrát, ale co to znamená?

Sama jsem si prošla vnitřním zmatkem, hledala jsem odpovědi a snažila se přijít na to, co vlastně věta VŠE ZAČÍNÁ V HLAVĚ? znamená a jak s ní pracovat.

Hledala jsem podstatu toho, jak ovlivnit své neprospěšné myšlenky a toužila jsem pochopit, jak zhubnout napořád, bez jojo efektů a propadů nálad. Trvalo mi dlouho, než jsem došla k tomu, co vím teď. Dnes už je to neuvěřitelných 11 let, kdy si držím svou stabilní váhu. Dokonce ještě nějaké to kilo ubyde, a to mi letos bude 40. Také občas narazíte na větu, že s přibývajícími léty se šplhá váha nahoru a že to je naprosto normální? Dříve bych se tohoto rčení lekla, řekla si, “jo holka, to už není ve tvé moci a šla si koupit větší kalhoty.” Ale dnes už vím, že je to naprostá hloupost.

 

 

 • Chceš se cítit skvěle ve svém těle!
  Obléknout si nejen své tělo, ale i duši do něčeho krásného, co si zasloužíš?

 • Přála by sis ubrat pár centimetrů?
  Ubrat centimetry ze svého šatníku i ve své hlavě a převléknout se tak do něčeho, co ti bude více sedět? Ať už jsou to jiné šaty, či myšlenky? 


Toužíš po zdravém těle?
 Když změníš návyky, kterými sytíš své tělo i mysl, staneš se tou, kterou toužíš být.  • Toužíš po zdravém těle?
  Když změníš návyky, kterými sytíš své tělo i mysl, staneš se tou, kterou toužíš být.  • Přeješ si tvořit svůj svět?
  Být tvůrkyní svého života a věřit, že vše je možné? Tak pojď udělat společně ten první krok!

Pak je tento mentoringový program určený právě pro tebe!

Zhubni v hlavě???

Tento mentoringový program není primárně o shazování kil, ale o celkovém zhubnutí. Nejen na těle, ale primárně na mysli. Že se tě to také týká? Jsi žena ve štíhlém těle, ale ztracená v negativních myšlenkách, či špatném nastavení? Pak je program Zhubni v hlavě právě pro tebe také. Tento jedinečný 2 měsíční program ti pomůže zeštíhlet tvé negativní myšlenky a postupně nabrat pozitivní nastavení tvé mysli. A je dost pravděpodobné, že ti změní i celkový pohled na svět. V kterém se ti bude kráčet daleko lehčeji.

Přála by sis mít průvodkyni

na své cestě?

 

Pokud se ti nedaří zhubnout, nebo se necítíš ve svém těle dobře, mohu ti být průvodkyní na tvé cestě. Ukáži ti směr, kterým se vydat, aby ses cítila dobře nejen ve svém těle, ale také na duši. Stala se celistvou ženou. Ženou, která žije tak, aby žít za to stálo!

Nejseš si jistá zda je tento mentoringový program pro tebe?

Nejsi si jistá, zda je tento mentoringový program pro tebe? Nabízím ti 10 minutovou konzultaci, sejdeme se a ty zjistíš, zda je tento program pro tebe ten pravý. Stačí se mi ozvat na danka@dankahejdova.cz a domluvíme si termín konzultace.

Ale pozor! Nebude to pouze o jídle.

Na společných setkáních objevíme cestu nejenom k vytoužené postavě, ale také ke štěstí a zamilovanosti k sobě samé, protože jedině s bezpodmínečnou láskou a přijetím sama sebe mohou přijít očekávané změny.

co nezískáš/nedostaneš

Nedostaneš jídelníček na míru. Tomu nejenže nevěřím, ale je to z dlouhodobého hlediska neudržitelné. Představ si, že bys měla jíst ty samé potraviny a recepty stále dokola! To fakt nechceš. Z takového konceptu neplyne žádná radost z tvoření a žádné, tolik potřebné přijetí odpovědnosti za svůj život.

co získáš/dostaneš

 • výpis jednotlivých potravin
  z jakých potravin vařit a připravovat si jídelníček, aby ti chutnalo a živila si tak své tělo i duši láskou • mé oblíbené recepty
  Získáš mé oblíbené recepty, které miluji a sytí mé tělo i duši a ještě k tomu jsou neskutečně dobré. • neomezené zprávy do 24 hodin
  Získáš osobní přístup. Pokud ti během mentoringového programu přijde otázka se kterou budeš potřebovat poradit, spojíš se se mnou skrze Whatsapp a já ti odpovím hned jak budu moct. Budeš mít tak jistotu, že cokoliv budeš potřebovat zkonzultovat, bude řešeno co možná nejdříve.


 • dvě hodiny zcela pro tebe
  Ať už budeš potřebovat pohladit duši, kouknout na emoční kód, či poradit s jídelníčkem, tyto hodiny budou zcela ve tvé režii. Pomocí andělské říše a vnitřního napojení, či dosažených zkušeností, které jsem sbírala po 12 let studia, ti pomohu vrátit se zpět na tvou cestu.

 • odemknutou cestu s kompasem v ruce
  Po skončení programu budeš mít vytyčenou cestu, kterou se vydat. Díky vnitřnímu kompasu budeš vědět, jakým směrem se vydat. Neboj se, společně kompas naladíme zpět do původního nastavení tvé duše tak, aby mohla zářit.
 • meditace
  meditace, které ti budou pomáhat nejen během naší společné cesty, ale také dále na tvé cestě.

Pro koho je tento program určen?

Pro ženy, které chtějí ubrat cm ze svého šatníku pro ženy, které se chtějí zamilovat do sebe samé a milovat svůj život.
 

Společně se dostaneme do daleko větších hloubek, kde budeš objevovat samu sebe...

 • Objevíš to kým jsi
 • objevíš to co ti chybí
 • nastoupíš na tu správnou cestu

Kde všude tě budu provázet?

Ukážeme si společně jaké potraviny jsou láskyplné ke tvému tělu a dodají mu vše co potřebuje.

Co ti kromě jídla může ještě pomoci na tvé cestě za spokojeným životem (non toxic domácnost a co vše to dělá s tělem)

Také společně pohladíme tvou duši a skrze terapii obejmeme tvé malé já. A kdo ví? Možná odblokujeme ty části, které jsou hluboko v tobě uložené a brání ti žít radostný a spokojený život.

 

Toužíš po změně? Napiš mi!

Ráda se stanu tvou průvodkyní na cestě.