Překóduj své já...

Práce s emočním kódem.

"Vezmu tě za ruku a jemně tě provedu temnými kouty.

Na konci naší cesty budeš stát Ty,...

vyrovnaná, krásná žena plná života."

muž, který je připravený stát pevně na svých nohách."

Možná že cítíš, že je tvůj život jiný než by sis přála/přál.

Na svět přicházíme jako čisté duše. Nepopsaný list papíru, který je připravený žít život v radosti a ve zdraví. Během prvních let života přebíráme vzorce = emoční kódy svých nejbližších. Nevědomě se jimi celý svůj život řídíme, aniž bychom přemýšlely nad tím, zda je to ta naše správná cesta, směr, kudy se vydat. 

Emoční kódy jsou tu od pradávna. Předávají se z generace na generaci, aby byl zachráněn náš rod. Kódy nás opravdu ochraňovaly. V první řadě šlo o přežití, ne o kvalitu života jako takovou. Tyto vzorce však nejsou dávno funkční a téměř se neslučují s naší moderní dobou. Nastal čas žít kvalitní, láskyplný život v hojnosti, a to na všech jeho úrovních. Na úrovni zdraví, radosti a lásky.

kdy poznáš jestli je potřeba překódovat svůj emoční kód?

Máš pocit, že se ti opakují stále ty stejné situace!

Připadá ti, že žiješ život svého otce, matky, či jiné tobě blízké osoby?

Cítíš uvnitř sebe jasné náznaky, že nejdeš svou cestou!

 

každá změna přichází s přijetí

Pokud chceme v našem životě cokoliv změnit, je potřeba překódovat emoční vzorec, který nám již neslouží. První krok je pochopení, odkud daný kód přichází.

Za pomoci vedení a napojení se společně dostaneme do minulosti. Objevíme v ní situaci, v které emoční kód vznikl. Kde si přijala/přijal emoční kód, který ti již neslouží. Pak se vydáme na cestu přijetí a pochopení dané situace a kód buď s vděčností pustíme nebo překódujeme v tvůj prospěch.

Negace ani popření nikdy nic nezlepší

Pokud budeme dělat, že se nic neděje, nepřijmeme to, že se cítíme neštastně a daný problém odsouváme s tím, že se nic neděje, situace se nám buď bude opětovně vracet, nebo zhoršovat a to pocítíme nejenen ve svém životě, ale i na svém zdraví. Bude se nám to propisovat do našeho života a toho co žijeme. Pokud máme malé děti, můžeme tyto změny pociťovat i skrze ně a jejich nemoci, či projevy emocí.

Jak probíhá práce s emočním kódem?

K tomu aby nastala změna ve tvém životě je potřeba nahlédnout do situací, které jsi prožila/prožil v průběhu tvého života, od vstupu do matčina lůna až po současnou dobu. Některé situace v nás zanechaly silnou stopu = emoční kód, pomocí něhož jsme se podvědomě chránily kdysi dávno a který nám zůstal až dodnes i když už ho nepotřebujeme, nebo nám dokonce škodí.

Pomocí zhruba hodinového videorozhovoru, kdy budeme společně nahlížet na situace zvenčí najdeme společně kód, který je třeba přijmout, pochopit a pustit. V práci s emočním kódem využívám i svůj dar nahlížet do lidské duše a tak cítím, slyším a vydím, co je tobě možná nyní uzavřeno.

Spojení probíhá pomocí alikace Jitsi meet, kde ti přez tvůj e-mail pošlu po zaplacení přihlašovací údaje, nebo přez WhatsApp, formou videohovoru.

Většina kódů má hluboké kořeny a my aniž bychom tušily se jimi řídíme a tím brzdíme svou cestu životem za štěstím, zdravím a láskou.

emoční kód

Pracuji s emočním kódem, který nás provází celý život a pomocí něhož se rozhodujeme. Vede nás k tomu, zda budeme žít ve štěstí a ve zdraví. Emoční kódy přebíráme v útlém dětství od svých rodičů a dalších pro nás v té době důležitých lidí, které považujeme za nejlepší ve svém životě.
Emoce jsou tím nejdůležitějším ukazatelem v našem životě a také první známkou toho, že je něco jinak, než bychom chtěly. Pokud se stále točíme dokola a zažíváme stále stejné situace ve kterých nám není dobře, je to ukazatel emočního kódu, který je pro náš život nefunkční a je dobré ho změnit, překódovat tak, abychom se napojily na svůj vnitřní kompas, který nás povede tím správným směrem.

Jsi připravena/připraven?

Budu ráda tvou průvodkyní ke změnám. Ukáži a navedu tě na správnou cestu. Pomohu ti překódovat staré a nefukční vzorce, ale ta hlavní část je a vždy bude na tobě. Ty jsi tvůrcem svého života. Pokud nejsi připravena a otevřena změnám není tato cesta pro tebe.

Reference

Danka má hluboký vhled do situace, empatii, schopnost napojit se přímo na duši a cítit vše co cítí. Jde přímo k jádru věci a do hloubky, přesto citlivě a s láskou. Mít možnost setkat se s někým takovým je v určitých chvílích k nezaplacení.
Petr Daniel Varausarchitekt
Dlouho jsem ignorovala své emoce, svůj vnitřní hlas a tak přišlo ke slovu mé tělo. V tu chvíli jsem si uvědomila, že není něco v pořádku. Nežila jsem to co jsem chtěla, ale to co jsem si myslela, že ode mě očekává mé okolí. Hlavně být ta hodná holka, co mají všichni rádi 😅. Od té doby jsem prošla nesčetně terapiemi, odbloky, kurzy, přečetla spoustu knih, atd. Někteří terapeuté mluvili pro mě nesrozumitelně. Nechápala jsem přesně jejich sdělení. U jiných jsem časem cítila, že se to neposouvá. Ale každý krok, každý terapeut mě vždy o kousek posunul směrem ke mě, k tomu co opravdu chci. Danky terapii vnímám opravdu jako andělskou. Cítím změnu, která přichází. Cítím posun ke mě a cítím lásku, jež se ve mě pomalu probouzí. Změny cítí i moje okolí a to je pozitivní zpětná vazba 😁. Děkuju a těším se na další spolupráci 🙏😊🪷❤️ Vím, že zde jsem správně. Jana
Jana Milálektorka pohybových aktivit
Pracuji na sobě již řadu let. Prošel jsem si řadu technik a terapeutů, ale na co člověk může nejlépe narazit je, že když někdo vidí trochu více za roh 🙂. Má dar. Ušetří vám to hodně peněz, času a hlavně trápení. Danka umí moc hezky vést, ví kam a ví kde se dotknout. Je to vynikající průvodce s jejím darem. Překvapila mě její autenticita duše v terapii, což mělo obrovskou hloubku a váhu k pochopení problému. Člověk musí sám zažít. Avšak nesmíme zapomenout, že pořád je na čem pracovat 🙂. Děkuji 🙂☀️👍
Mateusz Milý Informatik
Díky Tobě jsem si uvědomila, co potlačuju a co mi v životě chybí. Po sezení s Tebou se vždycky cítím plná energie a věřím, že se vše dá zvládnout. Už jsem absolvovala spoustu jiných terapií, ale až ty jsi mi jednoduše a srrozumitelně ukázala, jak na to. Povídání s Tebou je návykové. Těším se na další. 🙏❤️
Hanka

Nejít do negace!

Pomocí pochopení a přijetí situace jsme připraveni danou situaci pustit a změnit tak svůj dosavadní život k lepšímu.

Cena za jednu hodinu kdy budeme vědomě měnit nefunkční vzorce, aby si opět cítila/cítil radost ze života a tvá duše začala zářit je 1411 korun.

Těším se na Tebe...

 

S láskou Danka.